Lieve zussen,
Acht jaar geleden begon ik met de website Zussenliefde. En nu is het moment gekomen waarop ik mij ga terugtrekken.
Het is goed voor mij dat Zussenliefde in deze vorm tot een einde komt. Na zoveel jaren schrijven kan er een soort schrijf-moeheid ontstaan. Dit heb ik al een poos bij mezelf opgemerkt.
Daarom wil ik de komende periode benutten om na te denken over hoe en in welke vorm ik mijn schrijfwerk wil voortzetten.
Eén van de mooiste kanten van het schrijven van de dagelijkse overdenkingen was de verbondenheid met jullie, mijn zussen/lezers. Het heeft een band geschapen die ik zal gaan missen. Ik mocht betrokken zijn bij het wel en wee van velen van jullie.
Ik ben dankbaar dat ik heb mogen schrijven voor deze fijne lezersgroep.
Het was hartverwarmend om te zien hoe jullie ook elkaar steunden en bemoedigden. De manier waarop sommige lezers met verdriet en tegenslagen omgingen, heeft diepe indruk op mij gemaakt en mij vaak wonderlijk geïnspireerd.
Velen van jullie hebben mij, in woorden en daden, bemoedigd met blijken van dank en waardering. Dat heeft me geholpen om door te gaan met schrijven toen ik zelf moeilijke tijden moest doormaken.
Ik dank God voor zijn liefde, kracht en zegen op mijn werk.
Ik dank jullie, mijn zussen/lezers, in wie dit zichtbaar mocht worden. Ik bedank jullie voor het vertrouwen in de vele berichten die ik van jullie mocht ontvangen.
Tot en met Eerste Pinksterdag zal ik nog een dagelijkse overdenking plaatsen.
Mocht je de overdenkingen willen blijven lezen, dan kun je ze gebundeld bestellen in de dagboeken Gods genade elke dag en God geeft en in het boek Gelukkig ben je (klik op de titel voor meer informatie).
Lieve zussen, ik wens jullie Gods zegen en nabijheid toe in alles wat jullie bezighoudt.
Voor altijd in het geloof met jullie verbonden,
liefs van Grace
Dank jullie wel voor de liefdevolle reacties! Ze worden allemaal door mij gelezen en gewaardeerd. Ik ben er ontroerd van …
Mochten er in de toekomst nieuwe ontwikkelingen zijn omtrent Zussenliefde en wil je daarvan op de hoogte gebracht worden? Klik dan hier om je in te schrijven.
Lieve allemaal,
wat fijn om het nieuwe jaar al zoveel van elkaar te horen.
Kjersti fijn dat je ons weer gevonden hebt. Hoe is het met je?
Lieve Susan, wat erg die pijn en dan ook bijna niet kunnen lopen. Kan fysiotherapie je helpen om wat sterker te worden met je benen en wat steviger te kunnen staan?
En Anneke, jij ook al zoveel pijn. Heb je alleen pijn of ook jeuk?
Knap en ook bijzonder goed Riek, om juist in moeilijke momenten je zegeningen te gaan tellen. Vind ik wel moeilijk maar als we het doen richten we onze blik wel op de Here God en worden we toch, ondanks alles, bemoedigd. Riek nog gecondoleerd met het overlijden van je vriendin. Vandaag de uitvaart, hopelijk hebben jullie Zijn kracht en troost mogen ervaren.
Andrie wat je zegt is waar: ja, Hij is overal en Hij is voor ons en naast ons altijd om ons heen, Wat een troost en zekerheid om dat te mogen weten.
Lieve Jellie, hoe gaat het nu met je? En met je pleegzoon die nu op zichzelf woont?
Vandaag werd ik bemoedigd door een broeder uit Roemenië die een moeilijke tijd doormaakt. Hij zei dat we moeten bouwen op de Rots. Op de Here want Hij is onwankelbaar. Er schoten me een aantal regels van een lied in gedachten en heb de tekst gevonden. Waarschijnlijk kennen jullie het lied.
Gods kracht, moed, vertrouwen en alles wat je nodig hebt toegewenst.
Veel liefs en hartelijke groeten,
Corrie
Jezus alleen, ik bouw op Hem
Hij is mijn hoop, mijn lied, mijn kracht.
Door stormen heen hoor ik zijn stem,
dwars door het duister van de nacht.
Zijn woord van liefde dat mij sust
verdrijft mijn angst; nu vind ik rust!
Mijn vaste grond, mijn fundament;
dankzij zijn liefde leef ik nu.
Jezus alleen werd mens als wij;
klein als een kind, in kwetsbaarheid.
Oneindig veel hield Hij van mij,
leed om mijn ongerechtigheid.
En door zijn offer werd ik vrij,
Hij droeg mijn straf, Hij stierf voor mij,
ontnam de dood zijn heerschappij;
dankzij zijn sterven leef ik nu.
Daar in het graf, in dood gehuld,
leek al zijn macht tenietgedaan.
Maar, o die dag, dat werd vervuld:
Jezus, de Heer is opgestaan!
Sinds Hij verrees in heerlijkheid
ben ik van vloek en schuld bevrijd.
Ik leef in Hem en Hij in mij;
dankzij zijn bloed ben ik nu vrij.
Hij is de rots waarop ik sta;
de vaste grond voor mijn bestaan,
de vaste grond voor mijn bestaan.
Geen levensangst, geen stervensnood;
dat is de kracht, waar ik in sta.
Van eerste stap tot aan de dood
leidt Hij de weg waarop ik ga.
Geen duivels plan of aards bestaan
kan mij ooit roven uit zijn hand.
Als Hij verschijnt, roept Hij mijn naam;
in die verwachting houd ik stand.
AMEN
Lieve zussen,
Na een tijd van afwezigheid, waarin ik jullie nog wel altijd in mijn hart hield, heb ik eindelijk weer eens de site opgezocht. En wat mooi te ontdekken dat er nog steeds mensen schrijven. Ik heb nog even tijd nodig om een stukje terug te lezen zodat ik weer een beetje “bij” ben. Maar neem me voor weer regelmatig te lezen en soms te reageren.
Voor nu heel veel liefs voor allemaal 😘
Wat fijn Kjersti om weer iets van jou te lezen hier op zussenliefde. We vragen ons als zussen zo vaak af hoe zou het toch gaan met al die zussen die regelmatig op zussenliefde aanwezig waren. Riek heeft onlangs ook ontdekt dat we elkaar dank zij Grace nog steeds bemoedigen.
We kunnen zo biddend om elkaar heen staan.
Lieve zussen ik ben overvallen door gordelroos. Wat een vreselijke pijn overdag kan ik er redelijk mee omgaan dan heb je je bezigheden maar ’s nachts. Heb al 3 nachten opgezeten.
Medicatie helpt niet afdoende. Probeer te bedenken ik zit in een warm huis er zijn medicijnen het is hier heerlijk rustig ’s nachts en het zal ook weer over gaan.
Lieve allemaal ik wens jullie allemaal een gezegende zondag
toe.
Liefs Anneke ❤️🌈🙏
Lieve zussen,
Kjersti wat fijn weer eens van jou te lezen!
Zo blij ermee dat zussen ons weer ‘terugvinden’!
Anneke, wat naar dat je gordelroos hebt, dat is echt heel pijnlijk!
Ik wens je heel veel sterkte, en geduld om de pijn te verdragen.
Ik zal voor je bidden om spoedig genezing en herstel.
Lieve allemaal, ik bid voor jullie, vaak even persoonlijk, als ik weet wat jullie bezighoudt of wat jullie doormaken. Het is zo goed en troostvol om voor elkaar te bidden en ook te weten dat er voor je gebeden wordt. Het geeft kracht, troost en bemoediging!
Ga met God, Hij is altijd voor je, achter je, naast je en om je heen.
Liefs, 💝🙏🌈
Lieve Zussen, wat fijn te lezen van jou Kjersti. Anneke veel sterkte met de pijn, pijn is iets verschikkelijk lieve Zussen blijft a.u b voor mij benen, bidden de knieën die gaan trillenIie ik kon van morgen amper lopen en viel bijna om. Iieve Zussen zussen God Zegen Groetjes Susan
Lieve Susan ik ga zeker voor je bidden wat is dit ontzettend naar .
Pijn is verschrikkelijk zeker in de nacht. Maar dat je bijna niet meer kunt lopen maakt je helemaal onzeker. Heel veel sterkte.
Wat is het bijzonder dat we kunnen delen in voor tegenspoed
Liefs Anneke
🙏🏼❤️🌈
Dank je wel Grace ❤️
Hoi lieve Susan, ik proef de pijn die je doormaakt in je woorden!Lieve zus we blijven om je heen staan! Een dikke knuffel!!
Liefs van Jellie
Lieve Susan,
Ach, ik proef ook zo de pijn in je woorden. Doet me verdriet lieve zus.
Ik bid ook voor jou om hulp en kracht van God. En dat het weer beter mag worden.
Warme groet, ook voor jullie allemaal, liefs, 💝🙏🌈
Leuk om weer oude bekende op de app tegen te komen. En wat vervelend en zeer pijnlijk om gordelroos te hebben. Het is heel herkenbaar Anneke om dan al je zegeningen te tellen maar de pijn gaat er niet door weg. Susan wat zal het eng zijn om bijna of niet te kunnen lopen. Wat een nut heeft het allemaal ik weet dat de Heer erbij is maar daarom is het niet gemakkelijk. Zelf kan ik nog maar een paar minuten staan of rechtop zitten. Ik verveel me soms ontzettend want lezen gaat ook steeds moeilijker, als ik toch maar iets gaat doen wordt het meteen afgestraft met pijn. Ik leer langzaam.. Mijn vriendin is vorige week overleden en wordt vrijdag begraven. De laatste keer dat we elkaar zagen zeiden we “tot ziens bij de Heer ” ik ben zo blij voor haar en een beetje jaloers.
Maar onze tijd komt nog. Zo liggen dood en leven dicht bij elkaar. Waar zouden we zijn als we de Heer niet zouden kennen Hij geeft veel vrede in mijn hart.
God is zo goed. Allemaal heel veel sterkte en Gods zegen toegewenst.
Liefs Riek
Absoluut Andrie dat er mensen om je heen zijn die voor je bidden. Onze Hemelse Vader is altijd bij ons.
Waar we ons ook bevinden. Susan ik bid ook voor jou.
Liefs Anneke 🙏🌈❤️
Lieve allemaal,
nu eerst even antwoorden. Anneke en Jellie hartelijk dank voor jullie berichtjes.
Jellie wat een mooi gedicht heb je doorgegeven, ik heb het bewaard en hoop het aan anderen door te geven.
Hebben jullie een goede jaarwisseling gehad?
Wij zijn gelukkig gezond en wel het nieuwe jaar ingegaan.
Arie was om even over 12 naar buiten geweest om buren gelukkig nieuwjaar te wensen. Hij hoorde toen dat er verderop in de straat bij een klein parkeerplaatsje een auto uitgebrand was.
We hoorden inderdaad rond een uur of 10 op oudejaarsavond een sirene. ik ken de sirenes niet uit elkaar maar dat bleek dus van de politie en de bandweer geweest te zijn. Bij ons op de parkeerplaats was het ook heel de avond tot een uur of 2 een erg geknal en heb wel voor bescherming van de auto gebeden. Gebeden voor bescherming van mens en dier, huis en auto’s.
Het lijkt me een heel erge gewaarwording als je auto uitbrand. We weten niet of het aangestoken is of door het vuurwerk kwam. We kennen ook de eigenaar van de auto niet. Het maakt wel dat je beseft wat een genade het is als je gespaard / bewaard wordt.
Lieve allemaal, ik heb ook nog een gedicht gevonden over oud en nieuw. Laten we maar onthouden (ik zeg het vooral ook tegen mezelf) dat we kostbaar en geliefd zijn en dat HIJ ons ook in dit nieuwe jaar niet alleen zal laten.
Veel liefs en alles wat je nodig hebt toegewenst.
Hartelijke groeten,
Corrie
Oud en nieuw
Ik vergeet hetgeen wat is geweest
en laat alles achter mij,
ik strek mij uit naar voren,
het Oude Jaar is nu voorbij!
Ik wil niet blijven hangen
in wat ooit eens is geweest,
God heeft iets nieuws voor morgen
en geeft dat door Zijn Geest!
Het Nieuwe Jaar ligt open
en ’t is spannend wat het brengt,
maar het is God de Hemelvader
Die ons Zijn zegeningen schenkt!
Elke dag van het Nieuwe Jaar
waar ik mij ook bevind,
ben ik geborgen in Zijn hand
want ik ben Zijn geliefde kind!
Els Hengstman-van Olst.
Lieve allemaal,
Gods kracht, hulp, wijsheid, troost en zegen toegewenst voor dit nieuwe jaar.
Ook in dit jaar is HIJ Dezelfde en tot in eeuwigheid.
Hartelijke groeten,
Corrie
Dit nieuwe jaar
Is een geschenk van God.
Dank Hem op de vreugdevolle dagen
Vertrouw Hem in de moeilijke periodes.
Zoek Hem op de drukke momenten.
Prijs Hem in de vredige tijden
En onthoud dat HIJ altijd bij je is.
Sestra
Amen Corrie, ook ik wens jullie allemaal alles wat we uit Zijn Hand wensen te ontvangen want Hij wil het ons geven in overvloed.
Op Zijn tijd.
Here God ontferm U over alle zussen en hun dierbaren.
Liefs Anneke ❤️🙏🏼🌈
Lieve zussen, ik kwam dit stukje tegen en wilde dit met jullie delen. Onze Vader,
Hier sta ik, aan het begin van een nieuw jaar.
Ik voel de drempel: wat was, laat ik achter me,
wat komt, kan ik nog niet overzien.
Maar U bent erbij. U was er in mijn verleden,
U bent hier nu, en U zult er zijn in wat komt.
U bent de Alfa en de Omega, het Begin en het Einde.
Ik breng mijn zorgen, mijn hoop, en mijn vragen bij U.
Wilt U me leren om dit jaar anders te leven?
Niet gericht op alles wat moet,
maar afgestemd op wat echt telt: Uw licht, Uw leiding.
Leer mij te luisteren in de stilte.
Te vertrouwen in de chaos.
En te kiezen voor wat goed is, stap voor stap.
Heer, help mij om dit jaar met U te leven.
In mijn gewone dagen, in mijn keuzes,
in hoe ik liefheb, vergeef, en reageer.
Laat mij groeien naar wie U mij bedoeld
#onsdagelijksbrood #gebed #nieuwjaarsdag/liefs van Jellie
Lieve zussen,
Wat heerlijk, al de berichtjes!
Riek, wat fijn dat de uitslagen van je onderzoeken meevielen.
Heel blij voor je!
En wat een mooi wonder dat je een achterkleinkind mag krijgen. Nieuw leven, door God gegeven. Zo gaan de geslachten verder, prachtig.
Ik wil iedereen een goed einde van 2024 toebidden en voor 2025 bid ik ieder de liefdevolle zorg, nabijheid en zegen van God, onze Vader in de hemel toe. Hij laat nooit alleen, en gaat mee het nieuwe jaar in.
Hier op de brug
Tussen toekomst en verleden
Kijk je misschien vooruit
Maar misschien ook achterom
Naar dagen van zon
Of ook van storm of regen
Of mist, die ’t zicht belemmerde
Op de horizon
Maar door alles, alles heen
Hoop ik dat je toch mag weten:
‘Al zag ik het niet altijd,
Hij liet me nooit alleen’
En ondanks vragen, zorgen,
Is er de hoop voor morgen
Want wat het jaar ook brengt
Hij gaat met ons mee
Alette koornneef
Liefs voor jullie allemaal, 💝🙏🌈
Lieve allemaal,
dank jullie wel weer voor alle reacties.
Riek wat fijn om overgrootmoeder te wordn, wat een zegen en een vreugde.
Lieve Susan, heel veel van Gods kracht toegewenst en moed om te blijven volharden en vertrouwen. ik bid ook voor jou hoor,
Anneke wat fijn dat je man weer thuis is dat het naar omstandigheden goed gaat. Wat eerlijk van de vooorganger om te vertellen dat hij het ook moeilijk vindt wat er allemaal gebeurd en er somber door werd. Een goed idee om de tekst van Mattheüs 28 op tafel te zetten zodat hij hem steeds ziet.
Jellie fijn om weer wat van je te lezen. Hoe gaat het met je?
Andrie, lieve allemaal hieronder een gedicht wat ik op interner gevonden heb. ik herken mezelf er wel in, Jullie misschien ook. HIJ geeft iedere keer toch weer moed of kracht of wat ik ook nodig had. Niet altijd gelijk wanneer ik het wilde maar toch. En in de tussentijd moet / mag ik leren om op Hem te zien en te blijven vertrouwen. Een moeilijke les, vind ik tenminste.
Een heel goede jaarwisseling gewenst en weet dat HIJ gister, vandaag en volgend jaar, HIJ is en blijft Dezelfde.
Een jaar is weer voorbij!
Een jaar is weer voorbij, oh Heer,
van voor en tegenspoed,
van pijn en moeite, keer op keer,
het ontbrak ons vaak aan moed.
Van ziekte Heer en tegenslag,
een jaar van nog meer druk,
maar hoe het was, van dag tot dag
was U Heer, ons Geluk!
En was ons zicht op U soms weg,
U zag ons overal,
al achtervolgde ons vaak pech,
U was in het diepste dal.
U trok ons elke dag van ’t jaar
en hielp ons steeds weer voort,
al was de weg soms nóg zo zwaar,
wij steunden op Uw Woord.
Wij bidden U, oh Jezus Heer,
behoed ons voor gevaar,
geef van Uw zegen, meer en meer,
voor elke dag van ’t nieuwe jaar!
Els Hengstman-van Olst.
Iieve zussen. Iieve Andrie. , ik dank je dat je voor mij bid, ik waardeer het zeer.. Ik heb het zeer nodig, God Zegen jou en je familie. Anneke Prijs de Heer dat de operatie goed gegaan is.. Verder wens ik alle zussen een goede jaarwisseling. En een Gezegende 2025 Liefs Susan
Lieve Susan,ook ik bid voor je!Heel veel sterkte!
Jellie
Iieve jelly. Dank je Jelle om voor mij te te bidden. Ik waardeer het je zeer God Zegen over jou,en gezin en een goede jaarwisseling, Gezegende 2025. Groetjes liefs Susan
Lieve zussen,
Lieve Susan wat een getob voor jou . Ik zal meebidden dat de Hemelse Vader jou aanraakt zodat de pijn voor jou draaglijk is.
De dagen zijn ook zo donker en somber dat doet er ook geen goed aan.
Dank voor jullie gebed wat betreft mijn man het gaat naar omstandigheden goed met hem ik kan jullie niet vertellen hoe blij en dankbaar ik ben dat mijn man thuis is na zo’n moeilijke operatie.
Wat is het bijzonder en waardevol dat wij dit met elkaar kunnen delen zussen.
Vanmorgen zijn wij naar de dienst geweest de voorganger zei dat hij afgelopen week behoorlijk somber en depressief was vanwege het wereldgebeuren en daar kunnen wij ook somber over zijn als wij niet wisten dat het LIcht op deze wereld gekomen is om ons te verlossen uit de duisternis.
Hij vertelde dat ze de tekst op de tafel hebben staan uit Math 28.
En zie ik ben met jullie tot aan het einde van deze wereld en wat een bemoediging is dat. Mijn gedachten gaan soms ook met mij op de loop en dan roep ik mijzelf tot de orde en zeg, weet je nog ………………….
Wat wens ik een ieder die troost toe.
Door bergen en door dalen ja overal is God.
Wat zullen jullie blij zijn Riek allereerst omdat de uitslag mee viel en een achterkleinkind wat een prachtig nieuws. Nieuw leven wat is dat ook altijd weer een wonder.
Lieve zussen ik wens jullie allen alleen of met elkaar een goede jaarwisseling . En voor 2025 in vreugde en verdriet de nabijheid van onze Here God die wij ABBA mogen noemen.
Liefs Anneke 🙏🏼❤️🌈
Lieve allemaal,
heel hartelijk dank voor alle mooie liederen en gedcihten die jullie deelden.
ook ik ga ze weer bewaren.
Anneke wat fijn dat de operatie gelukt is en je man weer thuis mag zijn, dank aan de Here God.
Ook ik wil nog een gedicht met jullie delen, op internet gevonden.
Als je naar de kerststal gaat
Je hoeft niet veel te spreken
wanneer je naar de kerststal gaat,
weet dat je vrede vindt
als je dit Kind naar binnen laat.
Je hoeft geen schatten mee te dragen
wanneer je naar de kerststal gaat,
weet dat voor dit Kind
een klein gebaar volstaat.
Je hoeft niet lang te blijven
wanneer je naar de kerststal gaat,
als je maar begrepen hebt
wat dit Kind te wachten staat.
Je hoeft niet bang te zijn
wanneer je naar de kerststal gaat,
dit Kind legt weer de rust
op jouw vermoeid gelaat.
Je hoeft niet veel te wensen
wanneer je naar de kerststal gaat,
weet dat in ’t nieuwe jaar
dit Kind je niet verlaat
Frans Weerts
We hoeven geen schatten bij Hem te brengen, we mogen Hem in ons hart laten wonen en dat is voor Hem de mooiste plaats om te wonen.
Lieve allemaal, heel gezegend Kerstfeest toegewenst in wat voor omstandigheid je je ook bevind. Of je ziek bent of eenzaam, je het juist nu zo druk hebt of niet weet hoe je deze dagen door moet komen. Weet dat HIJ er is en Zijn kinderen nooit alleen laat,
Eén van Zijn namen is Imanuël wat betekent: God met ons.
HIJ kwam en is er voor een ieder van ons. HIJ hodt van ons allen.
Lieve Grace dank je wel dat we nog steeds jouw site mogen gebruiken, daar ben ik je dankbaar voor en heel erg blij mee.
Noa, Susan, Jelly, Hanne en alle anderen die we al een poosje missen, hoe is het met jullie?
Hartelijke groeten,
Corrie
Iieve zussen. Corrie Ik heb je beantwoord, hij is onderin terecht gekomen. Iieve Groetjes een fijne avond
Lieve zussen,
Corrie, prachtig gedicht, dankjewel daarvoor.
Susan, blij om weer van je te lezen!
Wat naar en verdrietig dat je zoveel pijn hebt en erg vermoeid bent. Pijn kost zoveel energie he?
Ik bid voor jou om sterkte en nieuwe kracht en dat je het vol kunt houden.
Liefs, 💝🙏🌈
Wat een zegen Anneke dat de operatie goed verlopen is en dat de feestdagen nu een stuk feestelijker zijn.Voor de kerst kreeg ik de uitslag van de onderzoeken, het viel alles mee. Een infectie en ontstekingen in de slokdarm. Daar heb ik nu medicijnen voor en in februari terug komen om te zien hoe het gaat. Tweede kerstdag zijn we naar onze jongste dochter geweest omdat we hoorden dat het hele gezin er zou zijn met aanhang. Daar kon ik gewoon op bed liggen. We werden verrast door onze kleindochter en vriend dat ze in verwachting is. We worden overgrootouders én ze hebben zich ingeschreven voor een huis hier in de buurt samen met onze dochter. Wat een rijkdom en spannend allemaal. Het aparte is dat ons kind nu oma wordt. Leuk hoor. God is zo liefdevol en goed. Iedereen een fijne jaarwisseling en een gezegend 2025. Veel liefs Riek
Dag lieve zussen, ben jullie niet vergeten, ik lees jullie mooie stukjes en ook jullie pijn,moeite en zorgen.Of zoals Riek schrijft dat ze overgrootmoeder gaat worden.Geweldig om mee te maken Riek!En ik kan het weten,ben ook overgrootmoeder van een prachtig famke ( meisje ) Tel je zegeningen Riek! Hoop dat het goed gaat met je man Anneke! Susan heel veel beterschap toegewenst!Ik wens een ieder van jullie en ook crace Gods onmisbare zegen toe! Iedereen een goede jaarwisseling toegewenst!
Lieve zussen,
Kerst 2024
Jezus is geboren!
Voor ons
Kwam Hij
In
De stal
De kribbe
Als kindje
Zo klein
Vandaag
Wil Hij
Onze
Redder
Zijn
Gezegende kerstdagen lieve zussen
💝🌟
Dank Andrie
AMEN
Alle zussen een gezegend kerstfeest.
Liefs Anneke
❤️🌈🙏
Lieve zussen wat zijn er weer vele mooie gedichten en woorden gedeeld en ook jullie zorgen die er zijn. Ik ga geen namen noemen want dan vergeet ik er vast een paar te noemen maar ik wens jullie veel sterkte toe bij en met alles wat jullie mee maken. Maar ook bijzonder om te lezen hoe God er tocht steeds bij mag en bij is.
Met mij gaat alles redelijk goed maar moet er op blijven letten om mijn energie goed te verdelen ik hoop dat in 2025 de laatste restjes van mijn burnout verdwijnen. Gelukkig steeds meer vooruitgang .Er zijn al vele mooie gedichten gedeeld ik wil daar ook een aan toe voegen.
Zie jij de sterren stralen
zie jij de zon en maan
maar lichter aan de hemel
zie je de engelen gaan
ze zingen vol van vreugde
het lied van onze Heer
want Jezus kwam op aarde
ligt in een krib ter neer.
Een boodschap die ons allen
verteld wordt door God Woord
de wijzen zagen Jezus
God leidde hen steeds voort
een ster wees toen de wegen
waarlangs zij moesten gaan
het werd hen tot een zegen
zij namen Jezus aan.
Laat ons ook samen spreken
met herders in het veld
met wijzen uit het Oosten
als men van God vertelt
dan wordt het Woord des Heren
een ster voor iedereen
een lichtpunt op hun wegen
Gods vrede om hen heen.
Lieve zussen Gods zegen op het kerstfeest toegewenst
Wat een prachtig gedicht Rudina. Ik sla het op.
Fijn dat het ook steeds een beetje beter met je gaat, ik hoop en bid dat 2025 voor jou steeds meer gezondheid zal geven. Liefs,
Lieve zussen even een kort berichtje
Mijn man heeft de operatie goed doorstaan was een zware operatie. Na,3,5 u appte hij mij het is gelukt.
Om 16.00u mocht hij weer naar huis.
Zo dankbaar dat we samen aan de tafel zitten. Dank aan onze Hemelse Vader die hem spaarde maar ook de artsen wijsheid gaven want het was niet eenvoudig.
Wens jullie allemaal in je eigen omstandigheid een gezegend kerstfeest waarin we beseffen dat het Licht tot ons kwam in een duistere wereld. Hij was toen nu en in de toekomst dezelfde.
Liefs Anneke ❤️🌈🙏
Anneke, wat fijn dat alles goed is gegaan en dat je man ook alweer thuis mag zijn!
Ik bid voor jullie om een spoedig herstel, fijne dagen, liefs 💝🙏🌈
Lieve zussen,
Licht van de wereld,
U scheen in mijn duisternis;
Nu mag ik zien wie U bent.
Liefde die maakt,dat ik U wil kennen Heer,
Bij U wil ik zijn elk moment.
Refrein:
Voor U wil ik mij buigen,
U wil ik aanbidden,
U wil ik erkennen als mijn Heer.
Want U alleen bent waardig,
Heilig en rechtvaardig,
U bent zo geweldig goed voor mij.
Hemelse Heer,
U,die hoog en verheven bent,
Koning vol glorie en macht,
Bent als een kind naar de wereld gekomen,
Legde Uw heerlijkheid af.
(Refrein)
En nooit besef ik hoe U leed )
De pijn die al mijn zonde deed. )2x
(Refrein)
Vandaag de vierde advent.
Bijna kerst!
Wat verlangen we naar het Licht van de wereld, Die kwam in onze duisternis!
Dit lied speelde al de hele week door mijn hoofd, ik moest hret nu met jullie delen.
Ik bid jullie allemaal, hele mooie en gezegende dagen toe.
In welke omstandigheid je ook bent. God is erbij, Jezus, het Kind in de kribbe, je Verlosser is erbij. Je bent nooit alleen!
Corrie wat een bewaring van God, in je verhaal met de ketel.. fijn dat het goed is gegaan.
Anneke, heel veel sterkte in deze spannende dagen. Ik bid voor jullie.
Riek, ook jij veel sterkte in je ziek zijn en afwachting van uitslagen. Ik bid voor je om goede uitslagen.
Rudina, fijn dat je er weer even was!
Alle anderen die meelezen, ook voor jullie bid ik.
Liefs, 💝🙏🌈
Dank je Adrie
Lieve allemaal,
allereerst hartelijk dank voor jullie goede vakantiewensen. We hebben inderdaad genoten van deze vakantieweek. Het was gezellig, we hebben ervan genoten en veel gelachen.
Een paar dagen voor we met vakantie gingen werd er een nieuwe cv ketel geplaatst. Is allemaal goed gegaan maar deze ketel maakt wel meer herrie dan de oude ketel. Maar goed daar moet je aan proberen te wennen. Na 2 dagen bleek dat de nieuwe ketel meer dan 2 x zoveel gas verbruikt als de oude ketel. En af en toe een soort knalgeluid maakt. Arie heeft hem uitgedaan en de gaskraan dicht gedraaid.
Maandagmorgen vanaf het vakantieadres heeft Arie het bedrijf gebeld en men wilde direct komen maar ja we waren natuurlijk niet thuis. Toen we thuis kwamen kwam direct een monteur. Het bleek dat we een gaslek hadden. Dank aan de Here God voor Zijn bewaring en dat HIJ Arie de wijsheid gaf om de gaskraan dicht te doen.
Gaslek is gemaakt, dank aan de Here God. De ketel verbruikt nu minder gas maar toch nog wel meer dan de oude ketel.
Lieve Andrie, heel hartelijk dank voor je mooie gedicht, ik ga het bewaren.
Lieve Anneke jij ook hartelijk bedankt voor je reactie. Spannend dat je man een week langer moet wachten op de operatie. Gods kracht en vooral ook Zijn rust, vertrouwen en vrede toegewenst.
Lieve Rudina fijn om weer even van je te lezen. Ja hoe zou het met de anderen zijn? Hoe zou het met Noa zijn? ik hoop dat het goed met haar gaat.
Lieve Riek, heel veel kracht toegewenst en hopelijk kan men iets aan de pijn doen, dat geldt natuurlijk ook voor Susan die vaak zoveel pijn heeft.
Gister was het dus 3e Advent daarom hieronder nog een keer een Advent gedichtje ik weet niet wie het geschreven heeft. Wat een gave dat er mensen zijn die zulke mooie gedichten, liederen of muziek kunnen maken. Wat bijzonder dat ieder zijn/haar eigen gaven en talenten heeft en die HIJ gebruikt om een lichtje van HEM te zijn op ons eigen kleine plekje.
Gods kracht, moed, troost, Zijn vrede in alle omstandigheden en zegen toegewenst.
Hartelijke groeten,
Corrie
Advent is ons bezinnen
Advent is ons bezinnen,
’t is een milde blik naar binnen,
waar de Heer zich vinden laat.
Advent is ons bekleden,
met ’t gewaad van dienstbaarheid;
’t is onze gaven goed besteden,
handen vol ontvankelijkheid.
Advent is ons bekeren,
kind zijn voor Gods aangezicht;
t is een woord van liefde leren,
luist’rend naar Gods nieuwsbericht.
Advent is ons verblijden,
ingetogen zijn en stil;
’t is een rechte weg bereiden,
effen zoals God die wil.
Advent is weer gekomen,
na het zwerven lange tijd;
’t is onze eigen lichten doven,
waar Gods zelf Zijn licht verspreidt.
Lieve zussen, wij kregen vorige week een kaart met Kerst en nieuwjaars wensen van onze vorige kringleiders.
Hans kan prachtige gedichten maken en degene die we nu kregen wil ik graag met jullie delen.
Dreigende wolken
Over toekomst ongerust
spanning tussen volken
maakt je bewust
dat wij geen uitkomst weten ;
is God ons dan vergeten ?
Heeft de regisseur van al,
de regie verloren ?
Kan het Kind dat komen zal,
eens in Bethlehem geboren,
ons zoals velen beleven
in het leven richting geven ?
God in een wolk van licht,
om te volgen in het duister
zonder bestemming te weten.
Hij bevestigt Zijn luister,
Opdat wij niet vergeten
Zijn hoopvol vergezicht.
Lieve groet sterkte voor alle zussen die meelezen en die het moeilijk hebben deze donkere dagen. Door pijn eenzaamheid verdriet rouw depressie kan je leven zo donker zijn . Ik bid jullie toe dat jullie het Licht van Jezus Gods Zoon door alle donkerheid heen zult ervare.
Anneke ❤️🙏🏼🌈
Lieve Anneke,
wat een prachtig gedicht, deze ga ik ook bewaren.
Andrie jouw gedicht heb ik gister al doorgegeven bij de Kerstviering van de lift-up, de aanwezigen vonden het ook erg mooi, nogmaals dank je wel ervoor.
Lieve allemaal, HIJ vergeet Zijn kinderen niet, ook lijkt het soms wel zo. HIJ heeft gezegd dat HIJ ons niet zal begeven en niet zal verlaten en HIJ kan niet liegen.
Dat staat o.a. in Hebr. 6:18 en in Titus 1:2.
Lieve allemaal, voor een ieder heel veel kracht, troost, moed, geloof, vertrouwen op Hem en volharding en alles wat je nog meer nodig hebt, voor jouw eigen situatie, toegewenst.
Hartelijke groeten en hopelijk tot volgende keer,
Corrie
Iieve zussen Ik ben jullie echt niet vergeten. God dank dat alles goed gegaan is met Anneke man, en Corrie, veel sterkte Riet, en Andere die ik overzie. Andrie Corrie Anneke Rudine bedankt voor jullie mooie gedichten Een Gezegende Kerstdagen. Grace verder alle zussen die ik niet genoemd heb Met mij gaat niet zo best heel veel pijn, mijn handen benen, rug pijn. Ik kan bijna niet lopen, en zwaar oververmoeid..Gezegende avond. Lieve Groetjes Susan
Lieve zussen,
Vandaag de derde zondag van advent.
Deze week mag de vreugde, de blijdschap centraal staan.
Wat verlangen we naar de komst van Jezus, met vreugde kijken we uit naar Zijn geboorte.
Ik vond er een mooi gedicht van dat ik hier wil delen:
Derde kaars, ontsteek je licht.
God geeft ons een beter zicht
’t Donker kan niet meer verhullen
Wat Gods dag ons gaat onthullen.
Hij laat de vreugde door de wereld lopen,
en doet voor ons de toekomst open.
Hij laat alle mensen, groot en klein,
boden van zijn vrede zijn.
Het teken dat Hij geeft,
waarvan heel de wereld leeft,
is het Kind van Bethlehem:
Onze vreugde komt van Hem.
In Fillipenzen 4 staat over de vreugde:
Laat de Heeruw vreugde blijven,
Ik zeg u nogmaals:
Wees altijd verheugd.
Niet dat wij altijd blij moeten zijn, nee, maar wel dat het besef dat we God kennen en Jezus als onze Verlosser mogen weten, ja, dat geeft altijd blijdschap in je hart.
Laten we daarvan deze week weer uitdelen, in onze houding en onze woorden, in wat we zeggen en doen.
Ik mag straks gaan werken, vandaar dat ik zo vroeg al schrijf. Ik bid jullie een mooie adventsdag toe, en ieder persoonlijk alles wat je deze dag nodig hebt aan kracht, hoop, liefde, warmte.
Liefs, 💝🙏🌈
Dank je Andrie voor dit mooie gedicht. Uit deze woorden spreekt hoop voor een wereld in duisternis.
Ik moet mijzelf regelmatig toespreken want als ik de berichtgeving zie hoor en lees denk je waar moet dit naar toe.
Dan zeg ik ; stop, wat heeft Jezus ons beloofd Hij zal bij ons zijn tot aan het einde van deze wereld.
Vanmorgen deelde iemand die de zangleiding had het volgende ; doe je ogen dicht en bedenk dat je boven aan een trap staat en Jezus staat onderaan en zegt, spring maar Ik sta er om je op te vangen, wat zou je doen.
Mijn man en ik spraken er over in de auto wat we bedachten in die minuten van stilte en of we ons durfden toe te vertrouwen.
Jezus dus volkomen vertrouwen.
Zussen mijn man zijn operatie is een week uitgesteld vanwege een spoedoperatie. Hij staat nu voor de 23ste op de lijst.
Die tekst die jij ons meegeeft Andrie heb ik lange tijd mee geworsteld tot ik in zag en beleefde dat ik mij in God kon verblijdde ondanks mijn omstandigheden. Wat is het een rust als je dat ervaart.
Door pijn verdriet boosheid eenzaamheid en wat er nog meer is aan moeite maar ook in blijdschap mogen wij weten Hij is erbij en laat ons nog alleen.
Lieve zussen Susan Hanne Jelly Nelie hoe gaat het met jullie we missen jullie . Weet dat we aan jullie denken en 🙏🏼 .
liefs Anneke 🙏🏼❤️🌈
Lieve zussen ik ben jullie niet vergeten maar soms komt het er niet van om iets te schrijven.
Ik hoop binnenkort even wat meet te schrijven
Lieve groet en Gods nabijheid
Dank Rudina ik ben jou vergeten te noemen dat krijg je als je namen gaat noemen dan vergeet je altijd iemand. 😬 .
Liefs Anneke
Kijk aub niet naar alle taalfouten.
Veel liefs en nogmaals Gods kracht, hulp, moed, vertrouwen en dichte nabijheid toegewenst.
Groetjes,
Corrie
Lieve Andrie en allemaal,
Andrie wat fijn dat jij een oproepje deed om te reageren. En wat fijn dat Riek en Anneke gereageerd hebben.
Bij deze alvast Gods kracht en sterte toegewenst hoor Riek en Anneke en jullie mannen en jij natuurlijk oo Andir en je gezin.
Zelfs was ik afgelopen week super druk en ook ontmoedigd want ik dacht dat er niemand van jullie meer over was.
Een van onze kinderen kwam vorige week maandag helpen met schroten van de muren afhalen. Wat een troep en klus om te op te ruimen. Arie is daarna een paar dagen in etappes verder gegaan, dus iedere week weer opruimen en het was al zo druk. Had patat gegeten en een kies brak af. Na een aantal dagen kon ik dan bij de tandarts terecht. Later dacht ik wat een goed=ie planning van de Here God want nu kon toch onze zoon helpen want ik kon ‘s-maansdag (toen onze zoon vrij was) niet bij de tandarst terecht. Nu kon ik ook dinsdagmoregn naar de lift-up. Wat een heel fijne morgen was en toen snel naar de tandarts. ‘s-Woensdags zat ik ook vol afspraken en donderdag en vrijdag de nieuwsbrief maken en versturen. Wat een klus en stress om alles klaar te krijgen. De verslagen voor de sponsors, ik ben er niet aan toe gekomen. Zatredag metvakantie, een groepsvakantie. We genieten er erg van. Heerlijk eten, iedere dag overdag en s-avonds een programma. We hadden ons voorgenomen om overal naar toe te gaan en als je niet mee wit doen kan je er gewoon bij bijven of wat anders gaan doen. Het programma is geen verplichting. Zo gaan we naar het optreden van 2 zangeressen. Ja het is heel fijn om gewoon vakantie te hebben en niet iedere dag gewoon voor de stichting te werken, mar op een heel andere manier bezig te zijn.
Lieve allemaal ben zo blij dat jullie op Andrie gereageerd hebben en dat jullie er in iieder geval nog zijn.
Heel veel van Gods kracht, moed, vertrouwen toegewenst voor julie eigen situatie.
Heel veel liefs en hartelijke groeten,
Corrie
O ja, ik had ook nog een gedicht
Advent is kijken naar wat komt
Advent is kijken naar wat komt,
hoewel er weinig zicht is.
Je steekt een kaars aan in de nacht,
omdat je iets van God verwacht,
een wereld waar het licht is.
Advent is kijken naar wat komt,
zoals toen, lang geleden.
Er werd een kind van God verwacht,
een kind van licht, een kind vol kracht,
een kind dat zorgt voor vrede.
Advent is kijken naar wat komt.
Advent is durven hopen.
Het kerstkind is een nieuw begin.
We slaan een weg van vrede is.
Die moet je verder lopen.
Advent is kijken naar wat komt.
Advent is durven dromen,
is licht zien in de duisternis,
geloven dat God met ons is
en dat zijn rijk zal komen.
Mooi Corrie dit is echt een mooi advent gedicht. Dank je. Geniet van de vakantie fijn even wat anders dan druk zijn voor jou en Arie.
Ja ik ben ook blij dat zussenliefde weer op leeft. 😉.
Liefs Anneke 🌈😘🙏
Corrie, wat heerlijk dat je even lekker op vakantie bent. Even geen stress!
Geniet maar lekker!
En inderdaad, een prachtig gedicht!
Ik sla hem op, dankjewel.
Liefs voor iedereen, 💝🙏🌈